Ikonka

Konkurs ze ZWiK-iem dla WOŚP – edycja 2020.

Święta już za momencik ??☃️❄️   Czas na nasz coroczny konkurs na KARTKĘ ŚWIATECZNĄ!!! Na konkurs ze ZWiK-iem dla WOŚP!!


UWAGA!!! ZMIANA TERMINU SKŁADANIA PRAC 😉


Nasz konkurs w tym roku odbędzie się w nieco innej formie, ale to nie przeszkodzi nam przecież w tworzeniu świątecznego??⛄️⛄️?? klimatu ???. Kochani! Jeśli macie zmysł artystyczny, lubicie tworzyć i macie głowy pełne pomysłów,?? to ta zabawa jest dedykowana właśnie WAM! Zaprojektujcie kartkę z motywem świątecznym, ZWiK i WOŚP. Dajcie się ponieść wyobraźni i kreatywności. Gotowy projekt razem z formularzem zgłoszeniowym wyślijcie na adres mailowy: ktkacz@zwik.pabianice.pl, do 17 stycznia 2021, do godz.12.00.

Nagrody – konkurs.

Za trzy pierwsze miejsca w konkursie przewidzieliśmy nagrody rzeczowe. Najlepszą pracę roześlemy jako kartka świąteczna od Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w przyszłe święta! Zwycięzców wybierzecie Wy w specjalnym głosowaniu przeprowadzonym na Facebooku. To co? Kredki, pędzle, brokaty i inne plastyczne gadżety w dłoń i tworzymy! ?   Liczymy na Waszą kreatywność!


Format kartki – A5.

Formularz zgłoszeniowy KONKURSU Ze ZWiKiem dla WOŚP

Zapraszamy do udziału i już teraz życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom. Nie możemy się doczekać Waszych zgłoszeń. ??????☃️❄️⛄️


Ze ZWIKiem dla WOŚP – Edycja 2019

W zeszłorocznej edycji konkursu wpłynęło do nas bardzo dużo prac. Jury miało problem z wyłonieniem zwycięzcy, ponieważ konkurencja była bardzo duża. Jeśli chciecie zobaczyć jak przebiegała zeszłoroczna edycja – zapraszamy Was tutaj: konkurs 2019 oraz na nasz fanpage.

Do góry